Lukeše, Bolfa, Pospěcha a spol. povede za odvetou Svědík...

Lukeše, Bolfa, Pospěcha a spol. povede za odvetou Svědík...

V závěru roku na sebe nenarazí pouze veteráni Sparty a Slavie, ale také staré gardy Baníku Ostrava a Vítkovic, které se utkávají pravidelně od roku 2005.

Tentokráte se tak stane v sobotu 28. prosince, s tím, že dějištěm bude tradičně umělá tráva Mětského stadionu a to od 11:00.

Prvoligová značka se loni musela před tou druholigovou sklonit (3:4) a bude si chtít spravit chuť. "Samozřejmě se pokusíme začít novou sérii," citoval web fcb.cz slova Petra Zajaroše, jenž každoročně tvoří ostravskou sestavu.

Mezi nováčky výběru se letos objeví jak brankáři Petr Vašek a Antonín Buček, tak někdejší reprezentační obránce Zdeněk Pospěch. Jednačtyřicetiletý borec se s profi kariérou rozloučil teprve v loňském roce.

Trenérem bude Martin Svědík, jenž nyní sklízí respekt se Slováckem a v utkání bude moci pracovat i se známými firmami jako René Bolf, Petr Samec nebo Martin Lukeš.

Nominace Baníku:

Antonín Buček, Petr Vašek, Tomáš Tuhý – Peter Drozd, Petr Šlachta, René Bolf, Zdeněk Pospěch, Václav Pěcháček, Radim Wozniak, Milan Páleník, Rostislav Kiša, Lubor Knap, Daniel Tchuř, Jan Svatonský, Augustin Antalík, Radomír Korytář, Libor Žůrek, Rostislav Pikonský, Petr Samec, Martin Lukeš, Lubomír Knoflíček.