Ancelotti převzal Everton. Přijde Ibrahimovič?

Ancelotti převzal Everton. Přijde Ibrahimovič?

Italský manažer Carlo Ancelotti dnes dopoledne oficiálně převzal Everton. Do Anglie se vrátil díky ambicím klubu a také kvůli útočníkovi, který vysedává na lavičce. 

Carlo Ancelotti po podepsání kontraktu neskrýval své nadšení. Everton chce znovu dostat na co možná nejvyšší pozice. "Největším faktorem byly ambice, také historie klubu, atmosféra a fanoušci," vysvětlil šedesátiletý manažer, jenž před několika dny opustil Neapol.

"Klub se chce zlepšit a konkurovat. A mě se líbí týmy, které mají ambice a chtějí dosáhnout úspěchu. Navíc, tréninkové hřiště je fantastické a klub chce postavit nový stadion," uvedl dále Ancelotti.

Na tiskové konferenci následně padly dvě otázky na dva útočníky - Zlatana Ibrahimoviče a Moiseho Keana. "Zlatan je můj dobrý přítel, ale trénoval jsem mnoho skvělých hráčů. Nevím, co má v plánu. Možná mu budu muset zavolat, abych zjistil, zda nechce přijet do Liverpoolu - ale ne hrát," podotkl Ancelotti s tím, že švédský kanonýr k Toffees nedorazí.

To Moise Kean zřejmě v Goodison Parku zůstane, Ancelotti se na něj velice těší. "Moise Kean hrál minulý rok opravdu dobře a já jsem se jej snažil podepsat pro Neapol. Je to opravdu dobrý hráč s fantastickým talentem. Je mu 19 let a nyní se adaptuje. Budeme s ním spolupracovat na zlepšení," dodal Ancelotti.