Šilhavý posílá vzkaz fanouškům: Věřím, že příští rok to bude podobné na jako Euru 2004 v Portugalsku

Šilhavý posílá vzkaz fanouškům: Věřím, že příští rok to bude podobné na jako Euru 2004 v Portugalsku

Nejsledovanější tuzemský trenér Jaroslav Šilhavý, který stojí v čele českého národního mužstva, se kterým se za šest měsíců představí na evropském šampionátu, popřál všem příznivcům šťastný nový rok.

Vážené fanynky a fanoušci české reprezentace,

rok 2019 se blíží ke konci, a tak mi dovolte popřát Vám co nejklidnější Vánoce a šťastný nový rok. Hlavně hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů!

My jsme s českou reprezentací zažili krásný rok, na který budu mít spoustu hezkých vzpomínek. Mezi ty největší bezesporu patří postup na EURO 2020 a výhra nad Anglií. Snad jste si tyto okamžiky užili podobně jako my.

Teď nás čeká krátké volno, které strávíme se svými nejbližšími. A od ledna už začneme naplno myslet na červen, kdy nás čeká vrchol v podobě zmiňovaného mistrovství Evropy. Myslím, že můžu mluvit za celý tým, když řeknu, že se na ten turnaj všichni moc těšíme.

EURO už jsem zažil jako asistent trenéra, a tak vím, že mistrovství je něco mimořádného. V těch týdnech vás sleduje doslova celá Evropa. Nikdy nezapomenu na úžasné fanoušky, kteří za námi byli v roce 2004 v Portugalsku.

Věřím, že příští rok to bude podobné. Byl bych moc rád, kdybyste si EURO užili. Už teď můžu slíbit, že my pro to uděláme maximum.

S pozdravem Jaroslav Šilhavý