Chorvatská škola pro něj skončila. Španělský talentovaný reprezentant je připraven na novou výzvu, ale kde?

Chorvatská škola pro něj skončila. Španělský talentovaný reprezentant je připraven na novou výzvu, ale kde?

Ofenzivní hráč Dani Olmo se z chorvatské ligy vypracoval až do španělského národního týmu a vzhledem k přijatelným výkonům v Lize mistrů je spojován s transferem mezi evropskou elitu. O hvězdu Dinama Záhřeb podle všeho stojí Barcelona i Manchester United.

Olmo se do Chorvatska vydal v roce 2015 z akademie Barcelony a v Záhřebu se jako Španěl musel cítit docela podivně, ale vypracoval se zde ve světového hráče a s místním klubem se dostává do Ligy mistrů a konečně jej taky začal zvát kouč španělského národního týmu na reprezentační srazy. 

Chorvatská liga jej však už nemá čemu naučit a proto sám Olmo přiznává, že by rád zkusil nějakou kvalitnější soutěž. "Chtěl jsem odejít už v létě, ale kvalifikovali jsme se do Ligy mistrů a já jsem zde chtěl ještě chvíli zůstat. Nyní však cítím, že je pravý čas odejít z Chorvatska. Strávil jsem tu hezké chvíle, ale potřebuji udělat krok dopředu," nechal se slyšet Olmo

Ten je spojován jednak s návratem do Barcelony, ale i s angažmá v Manchesteru United. "Abych se přiznal, nevím o tom, že by měl o mě někdo zájem. Ale spojení s těmito kluby vás vždycky potěší. Nechám na svém trenérovi a otci, aby mi našli nové angažmá a aby to uspokojilo i potřeby Dinama Záhřeb," prozradil Olmo, jenž dres změní pravděpodobně už v lednu.

Výsledek obrázku pro dani olmo dinamo