Co má v plánu CR7 po kariéře? Trenérem asi nebudu, směje se legendární Portugalec

Co má v plánu CR7 po kariéře? Trenérem asi nebudu, směje se legendární Portugalec

Cristiano Ronaldo oslaví už v únoru své pětatřicáté narozeniny a mnozí se diví, jak to že je v tak pokročilém věku stále tak obávaným a kvalitním hráčem. Vždyť kouč Arsenalu Mikel Arteta je sotva o tři roky starší. Za tři roky Ronaldo jistě trenérem žádného takového klubu nebude, dá se však v budoucnu na koučování?

Naopak se očekává, že bude hvězdný Portugalec válet na trávnících až do čtyřiceti. Jeho doktoři a fyzioterapeuti mu diagnostikovali biologický věk pouze dvacet let a jeho tělo je prý připraveno odvádět ty nejlepší výkony až do jeho čtyřicátých narozenin. I kdyby skutečně kopal do čtyřiceti let, život v tomto věku obvykle nekončí a CR7 se dříve nebo později bude muset rozhodnout, co hodlá dělat po své kariéře.

Vzhledem k jeho pracovní morálce se neočekává, že by se až do smrti válel na pláži na Havaji, přestože by si to mohl dovolit. Logicky by se dalo předpokládat, že by se dal na trénování stejně jako řada dalších úspěšných fotbalistů včetně jeho bývalého trenéra v Realu Zinedina Zidana. Ronaldo se ale nechal slyšet, že jej kariéra fotbalového trenéra příliš neláká.

"Kdybych se stal trenérem, uměl bych tým dobře motivovat," začal Cristiano Ronaldo. To ostatně už jednou potvrdil, ve finále mistrovství Evropy 2016 nemohl utkání kvůli zranění dohrát a po zbytek zápasu alespoň motivoval své spoluhráče a pomáhal v tom trenérovi Santosovi. Portugalci se poté stali mistry Evropy.

"Ale momentálně se nezajímám o případnou kariéru trenéra. Možná se jednou v důchodu budu nudit a udělám si licenci, nikdy neříkejte nikdy, ale nejsem si vůbec jistý," přiznal pětinásobný držitel Zlatého míče. Ten momentálně s Juventusem usiluje o obhajobu italského titulu a zároveň by se Starou dámou rád získal ušatý pohár. Jeden už vyhrál v dresu Manchesteru United a čtyři v trikotu Real Madrid, stále však nemá dost...

Výsledek obrázku pro cristiano ronaldo