Henry zklamal fanoušky Arsenalu. Liverpool může být celou sezónu neporažený, říká člen Invicibles

Henry zklamal fanoušky Arsenalu. Liverpool může být celou sezónu neporažený, říká člen Invicibles

Pouze jednomu týmu se v historii Premier League podařilo odehrát celou sezónu bez jediné porážky. Byl to Arsenal v sezóně 2003/04 a tomuto týmu se tak říká Invicibles. Jsme sice pouze v polovině sezóny, letos k tomu má ale velmi dobře našlápnuto Liverpool.

Ten exceloval už loni, na titul to však nestačilo. Letos mají ale Reds po osmnácti zápasech na svém kontě sedmnáct výher a jednu remízu a už to vzbuzuje v týmu Liverpoolu velký strach. Většina týmů už počítá s tím, že se svěřenci Jürgena Kloppa stanou svěřenci Premier League a dřív nebo později s tím budou počítat i v Leicesteru a na Etihad Stadium, jak to tak vypadá.

Fanoušky Arsenalu by ale mrzelo, kdyby přišli o toto prvenství. Museli by se o něj dělit s Liverpoolem, odvěkým rivalem. I proto je pro ně smutné, že jejich legenda a samotný účastník této legendární sezóny, si myslí, že to Reds zvládnou. "Myslím si, že tento tým může zůstat neporažený celou sezónu," tvrdí miláček všech Gunners a legenda klubu Thierry Henry.

"Letos jsou zkrátka vysoko nad všemi ostatními. Už hráli se všemi týmy a nikdo nebyl schopen je porazit. Už teď je skoro jisté, že budou mistři," myslí si Henry. Ten se po konci kariéry v USA dal na dráhu trénování, dva roky dělal asistenta u belgické reprezentace, krátce vedl AS Monaco a nyní šéfuje kanadskému týmu z americké MLS Montrealu Impact.

Výsledek obrázku pro thierry henry montreal