Barceloně by měl utéct klíčový záložník do Milána. Inter mu už připravil smlouvu, která se neodmítá

Barceloně by měl utéct klíčový záložník do Milána. Inter mu už připravil smlouvu, která se neodmítá

Inter Milán je letos ve skvělé formě, nový kouč Antonio Conte a posily v útoku týmu vdechli nový život a Nerazzuri jsou prvním klubem za dlouhé roky, který konkuruje Juventusu v boji o titul. Nyní jsou dokonce v čele Serie A. Aby jim to ale vydrželo, budou muset svůj kádr patřičně posílit.

Antonio Conte a jeho tým si podle všeho vyhlédli záložníka Barcelony Artura Vidala. O toho se už Inter v minulosti několikrát zajímal, k přestupu však nakonec nikdy nedošlo. To by ale Nerazzuri chtěli změnit a mít ve svých řadách kvalitního silného záložníka s řadou zkušeností, což právě Arturo Vidal splňuje. Ten už navíc v Itálii v minulosti působil.

Reprezentant Chile se po odchodu z Jižní Ameriky usadil v německém Leverkusenu a jeho nadstandardních výkonů si tam všiml Juventus, kde Vidal hrál mezi lety 2011 a 2015. Poté se vrátil do Německa a oblékal dres Bayernu Mnichov, v létě 2018 jej pak koupila španělská Barcelona, kde působí dodnes. Jeho dny na Camp Nou jsou ale dost možná sečteny.

O služby dvaatřicetiletého středopolaře má vážný zájem Inter Milán a ke kontaktu by mohlo dojít už brzy. Italská média píší, že vedení klubu připravuje Barceloně nabídku, která se neodmítá a podle všeho se ani samotný Vidal návratu do Serie A nebrání. Navíc si ve Španělsku stěžuje na špatné vyplácení mezd. Smlouvu by měl podepsat na dva a půl roku a transfer by měl být oznámený ještě do konce kalendářního roku 2019.

Výsledek obrázku pro arturo vidal