Nepříjemná rána pro Arsenal, podle agenta se blíží odchod klíčové postavy!

Nepříjemná rána pro Arsenal, podle agenta se blíží odchod klíčové postavy!

Pierre-Emerick Aubameyang by měl být jednou z postav, která opustí potápějící se loď londýnského celku.

Známý fotbalový novinář Ian McGarry ve svém poslední dílu přestupového podcastu, kde mimo jiné působí i Duncan Castles či Jonny McFarlane, zmínil, že třicetiletý gabonský rychlík, který od ledna roku 2018 obléká dres Arsenalu, vyhlíží vstupenku k novému angažmá.

Vše je odvozeno od konverzace s agentem, jemuž Aubameyang sdělil, že neplánuje dodržet s Arsenalem předem domluvenou smlouvu a rád by si zajistil přestup ještě teď v lednu.

Kanonýři se momentálně pohybují kolem středu ligové tabulky. Již delší dobu mají potíže navázat na dva slibné výkony po sobě a momentálně navíc nemohou vyhrát ani zápas. Pokud bylo na jejich hře vidět pár světlých momentů, postaral se o ně právě tento elitní gabonský útočník.

Jakmile se daná zpráva ohledně Aubameyangovy žádosti o přestup dostala až do stanice Sky Sports, Jamie Carragher okamžitě urgoval Arsenal, aby na nic nečekal a hráče prodal.

„Není nač čekat. Mají skvělou příležitost, jak za třicetiletého hráče s dvouletou smlouvou dostat balík peněz. Ty pak mohou využít ke koupi nového útočníka,“ reagoval.

Zimní přestupové okno se v Anglii obvykle otevírá prvním dnem v lednu a zavírá se naopak posledním. Tento termín se může lehce změnit, pokud poslední přestupový den vyjde na víkend.