V áčku Slovácka jsou nyní také Kohút, Vecheta a Jurečka. Šumulikoski bude bojovat i za návrat Šašinky

V áčku Slovácka jsou nyní také Kohút, Vecheta a Jurečka. Šumulikoski bude bojovat i za návrat Šašinky

Slovácko zahájilo zimní přípravu první pátek roku 2020. První skupina hráčů z Uherského Hradiště se sešla v Olomouci, aby na tamní Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého absolvovala kondiční testy.

"Teď nás čekají kondiční testy a následně začne příprava v domácích podmínkách. V půlce ledna se pak přesuneme na soustředění do Chorvatska, kde odehrajeme i tři přípravné zápasy," uvedl na webu fcslovacko.cz manažer áčka Veliče Šumulikoski.

Fyzické testy podstoupí celý podzimní kádr až na Jiřího Krejčího a Ondřeje Šašinku, který se na přípravu vrátl do kmenového Baníku Ostrava. "Ondra začne přípravu v Baníku a v průběhu ledna se rozhodne, co bude dál. Není ani vyloučeno, že i v jarní části soutěže bude oblékat dres Slovácka," doplnil na oficiálních stránkách klubu Šumulikoski.

Mezi novými tvářemi jsou jak navrátilec z hostování v Pardubicích Michal Kohút, tak dorostenec Filip Vecheta či středopolař Václav Jurečka, jenž naposledy působil v Opavě.

"S týmem se Jurečka připravoval již na podzim, kdy byl však ještě pod smlouvou v Opavě. V Jarní části již oblékne dres Slovácka," uzavřel na fcslovacko.cz funkcionář aktuálně šestého celku Fortuna:ligy.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.