Boleslav - Sparta B, Bohemins - Dukla, Neapol - Inter, United - City, Spurs - Reds, AS Řím - Juve

Boleslav - Sparta B, Bohemins - Dukla, Neapol - Inter, United - City, Spurs - Reds, AS Řím - Juve
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od úterý 7. ledna do pondělka 13. ledna 2020? Redakce eFotbal.cz doporučuje například bitvu o Manchester, další ostrovní šlágr mezi Tottenhamem a Liverpoolem,, duel zimní Tipsport ligy Mladá Boleslav - Sparta B a v neposlední řadě pražské derby Bohemians - Dukla.

ÚTERÝ 7. LEDNA 2020

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – Manchester City (první semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): Stade Remeš – Racing Štrasburk (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 1.

STŘEDA 8. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): Sparta Praha – FK Varnsdorf (utkání skupiny B Zimní Tipsport ligy v Mladé Boleslavi) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.
18.40 (výkop 18.45): Olympique Lyon – Stade Brestois (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 1.
20.00: FC Valencie – Real Madrid (první semifinálové utkání Španělského superpoháru 2019 v Džiddě v Saúdské Arábii) – Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): FC Leicester City – FC Aston Villa (druhé semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.
21.00 (výkop 21.05): FC Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 1.

ČTVRTEK 9. LEDNA 2020

17.50 (výkop 18.00): FC Tango Hodonín – Dynamo PCO České Budějovice (utkání 13. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport.
19.55: Grassroots fotbalu (záznam nedělního slavnostního vyhlášení anket FAČR v kategoriích mládežnického fotbalu, fotbalu žen a futsalu z pražského paláce Žofín) – ČT Sport.
20.00: FC Barcelona – Atlético Madrid (druhé semifinálové utkání Španělského superpoháru 2019 v Džiddě v Saúdské Arábii) – Sport 1.
21.30 (výkop 21.15): FC Turín – FC Janov (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

PÁTEK 10. LEDNA 2020

20.40 (výkop 20.45): FC Stade Rennes – Olympique Marseille (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): FC Sheffield United – FC West Ham United (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

SOBOTA 11. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.
12.00: Club Haro Deportivo – Osasuna Pamplona (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.
12.55 (výkop 13.00): 1. FK Příbram – FK Jablonec (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 10.40 hodin.
13.25 (výkop 13.30): FC Crystal Palace – FC Arsenal (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
14.55 (výkop 15.00): Cagliari Calcio – AC Milán Calcio (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.55 hodin.
15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Norwich City (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
16.00: Club Portugalete – Real Betis Sevilla (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2. Záznam v neděli v 6.00 hodin.
17.25 (výkop 17.30): Girondins Bordeaux – Olympique Lyon (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
17.55 (výkop 18.00): Lazio Řím – SSC Neapol (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
18.25 (výkop 18.30): Tottenham Hotspur – FC Liverpool (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
19.00: Sestao River Club– Athletic Bilbao (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.
19.55 (výkop 20.00): FC Mety – Racing Štrasburk (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Chelsea – FC Burnley (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – Atalanta Bergamo (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
21.00: FC Orihuela – FC Villarreal (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2.
22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Newcastle United (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 12. LEDNA 2020

12.00: UM Escobedo – FC Sevilla (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2.
12.55 (výkop 13.00): FK Mladá Boleslav – Sparta Praha (utkání skupiny B Zimní Tipsport ligy v Mladé Boleslavi) – NOVA Sport 1. Záznam ve 2.00 hodin.
12.55 (výkop 13.00): Udinese Calcio – Sassuolo Calcio (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
12.55 (výkop 13.00): FC Cardiff City – FC Swansea City (utkání 27. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.
14.55 (výkop 15.00): AFC Bournemouth – FC Watford (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.
14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – Brescia Calcio (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.
14.55 (výkop 15.00): FC Turín – FC Boloňa (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.00 hodin.
14.55 (výkop 15.00): AFC Fiorentina – SPAL 2013 Ferrara (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.
14.55 (výkop 15.00): AS Saint-Étienne – FC Nantes (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
16.00: AD Ceuta FC – Real Sociedad San Sebastián (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.
17.00: FCO Dijon – OSC Lille (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.
17.25 (výkop 17.30): FC Aston Villa – Manchester City (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).
17.55 (výkop 18.00): Hellas Verona – FC Janov (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
19.00: FC Valencie/Real Madrid – FC Barcelona/Atlético Madrid (finálové utkání Španělského superpoháru 2019 v Džiddě v Saúdské Arábii) – Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): AS Řím – Juventus Turín (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – AS Monako (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v pondělí v 9.00 hodin.

PONDĚLÍ 13. LEDNA 2020

20.40 (výkop 20.45): FC Parma – US Lecce (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): FC Lorient – SM Caen (utkání 20. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.