Tak nakonec Slavia! Sešívaní vyfoukli slováckou naději Spartě, Hellebrand se zapojí už do přípravy

Tak nakonec Slavia! Sešívaní vyfoukli slováckou naději Spartě, Hellebrand se zapojí už do přípravy

Sága ohledně Patrika Hellebranda je podle všeho za námi. Talentovaný mladík Slovácka se nakonec nepřesune do Sparty, jak se původně očekávalo, ale do Slavie. Důvěryhodné zdroje potvrdily, že je vše domluveno a že se Hellebrand připojí k týmu Slavie už v neděli a odcestuje s ním na přípravné soustředění.

Mladý Hellebrand zažil povedený půlrok se Slováckem a bylo jasné, že jej tým z Uherského Hradiště dlouho neudrží. Očividně má potenciál hrát za lepší klub a poměrně brzy si toho všimla Sparta, která o přestup Hellebranda intenzivně usilovala. Vše prý bylo rozjednané, pak se ale do věci vložila Slavia.

A ta to Spartě opět nandala. Porazila ji v derby a tentokrát i na přestupovém trhu. Vedení Slavie se totiž vložilo do vyjednávání, nijak neváhalo, Trpišovský si jej přál a bylo hotovo. Hellebrand se podle všeho k sešívaným připojí co nevidět a jarní část sezóny odehraje v Edenu. 

„Slovácko je se Slavií na všem domluvené, Slavia se dohodla na podmínkách i s hráčem," přišel s informací server Sport.cz. „V neděli by měl Hellebrand odletět se Slavií na soustředění. Trenér Trpišovský s hráčem počítá do kádru pro jaro," potvrzuje. Slavia by za Hellebranda měla zaplatit 20 milionů korun, o detailech smlouvy s hráčem žádné informace neunikly.

Výsledek obrázku pro hellebrand