United mají vyhlédnutého nového záložníka. Tým má posílit kapitán jiného ligového klubu

United mají vyhlédnutého nového záložníka. Tým má posílit kapitán jiného ligového klubu

Manchester United potřebuje v zimě posílit, aby na jaře dotáhl nevydařenou sezónu alespoň k nějakým úspěchům a vzhledem k tomu, že tým dost možná opustí nejlepší záložník Paul Pogba, by to chtělo posílit právě ve středu pole. Rudí ďáblové si podle všeho namlouvají kapitána Aston Villy.

Jack Grealish hraje za tento birgminghamský klub už od roku 2012, velkou část ale odehrál i ve druhé lize, kde byla Aston Villa nucena se pár sezón držet. Nyní je ale tento klub zpět v Premier League, kam i historicky patří, a Grealish se za ty roky ve druhé nejvyšší soutěži stihl vypracovat v klíčovou oporu a kapitána týmu.

Úvod této sezóny mu sice zrovna dvakrát nevyšel, překonal historický rekord, že prohrál dvacet zápasů v Premier League v řadě, jeho individuální výkony a hra celého týmu se ale zlepšily a nyní patří Grealish mezi stálici záložníků Premier League. A očividně si jej všímají i lepší kluby, do oka totiž padl norskému kouči Manchesteru United Olemu Gunnarovi Solskjaerovi.

Důvěryhodný britský zdroj independent.co.uk přišel s informací, že by měl čtyřiadvacetiletý fotbalista Aston Villy ještě v zimě přestoupit do Manchesteru United. Kromě Pogby, který možná odejde, by se o místo v kabině musel dělit s dalšími záložníky, jako například Juanem Matou, Jessem Lingardem, Andreasem Pereirou, Fredem, Danielem Jamesem, Angelem Gomesem, Nemanjou Matičem či Scottem McTominayem.

Výsledek obrázku pro ole gunnar solskjaer