Žádný z klubů na mě nezanechal takový dojem jako trenéři a celkově Slavia, září Hellebrand

Žádný z klubů na mě nezanechal takový dojem jako trenéři a celkově Slavia, září Hellebrand
OBSAHUJE VIDEO

Ve slávistické výpravě na kondiční soustředění nechyběl ani perspektivní mladík Patrik Hellebrand, jehož si aktuální lídr Fortuna:ligy co nevidět pořídí ze Slovácka.

"Slavia má povolení, aby s týmem Patrik Hellebrand odletěl na soustředění. Formality jeho přestupu do Edenu budou finálně dotažené v příštím týdnu," informoval na webu slavia.cz tiskový mluvčí slavného "S" Michal Býček.

U transferu z Uherského Hradiště do Prahy byl i agent Viktor Kolář. "Patrik je hráč, který miluje hru. Je konstruktivní, má nadstandardní techniku, vynikající herní inteligenci, a proto umí na hřišti velmi rychle nacházet optimální řešeni. Výbornou práci odvedlo sportovnímu vedení Slovácka, které Patrikův velký potenciál rozvíjelo a nyní na něj naváže náročný a úspěšný tým Jindřicha Trpišovského. Ve Slavii ho čeká obrovská sportovní výzva, především však skvělé mužstvo a vynikající fanoušci. Poděkovaní si zaslouží také vedení obou klubu za velmi profesionální a konstruktivní jednání," liboval si manažer Sport Investu.

Spokojen s příchodem dvacetileté naděje je také Jindřich Trpišovský. "Máme velkou radost. Projevovali jsme o něj dlouhodobý zájem, hodně jsme ho sledovali. Velký faktor sehrál náš šéfskaut Petr Hurych, který ho do Slavie lákal už před dvěma lety. Tehdy to nevyšlo. Pořád za mnou chodil a otravoval mě, že je ve Slovácku skvělý hráč. Jezdili jsme se na něj dívat na reprezentace, intenzivně jsme ho sledovali. Když naskočil do ligy, tak hrál velmi dobře. Jsem rád, že je tu s námi. Je to ještě mladý kluk, moc toho v lize neodehrál, ale má obrovský potenciál. Je to velice zajímavý kreativní ofenzivní hráč s nestandardním řešením situací, které mají vyspělí hráči v Evropě. Je ale před ním velká cesta. Jsem rád, že se rozhodl pro nás a že je tu s námi už teď před startem přípravy, je pro hráče důležité být s týmem od prvního dne," pokračoval trenér na stránkách slavia.cz.

A co první dojmy samotného borce, jehož chtěla také Sparta a údajně i pár zahraničnch celků? "Rozhodl velký zájem Slavie. Žádný z klubů na mě nezanechal takový dojem jako trenéři a celkově Slavia. Je to pro mě obrovská motivace. Je pro mě velkou ctí stát se hráčem Slavie. Jsem strašně rád, že se vše stihlo do začátku zimní přípravy," uzavřel na oficiálních stránkách svého nového klubu fotbalista s třiadvaceti prvoligovými starty a jednou trefou.