Rabušic se na jihu země znovu dostává do zápřahu: Mám čím dál lepší pocity

Rabušic se na jihu země znovu dostává do zápřahu: Mám čím dál lepší pocity

Společně s Dynamem, které se zařadilo k největším překvapením podzimu, vstoupil do přípravy na druhou polovinu ročníku také Michael Rabušic, jenž musel řadu kol vynechat kvůli zranění postranních vazů.

Zkušený útočník s minulostí v Itálii nebo Maďarsku, který v Česku oblékal dres Brna, Jihlavy i Liberce, si do roku 2020 přál samozřejmě nejvíce zdraví...

"Mám čím dál lepší pocity. Jakmile jsem sundal ortézu, tak jsem začal trénovat v posilovně. Neotéká mi to, zatím nebyl žádný problém. Budu trénovat s týmem a uvidíme, jak to půjde," pronesl na webu dynamocb.cz svěřenec kouče Davida Horejše.

S tréninkem už ostatně začal třicetiletý forvard minulý měsíc. "Už jsem i normálně běhal a bylo to dobré. Nyní začnu trénovat i s míčem, takže se těším. Snad se co nejrychleji zapojím tak, abych mohl makat na sto procent," pokračoval spoluhráč Sivoka, Kladrubského a spol., který už se těší na kyperské soustředění.

Jihočeský nováček by mohl ve zbylé části sezony za jistých okolností kandidovat i na skupinu o titul. "Když jsme tak blízko, tak by byla škoda to nezkusit. Těší nás, jak se nám podzim vydařil, protože nyní můžeme hrát opravdu v klidu," zaznělo z jeho úst na stránkách dynamocb.cz.

Bude pomýšlet na návrat do základní sestavy hned od začátku? Schranz i Ledecký přeci jen pár branek zaznamenali. "Uvidíme, jak proběhne příprava. Musím co nejdříve dohnat manko v kondičce, které jsem nabral. Záležet bude na trenérovi, koho do sestavy vybere," uzavřel diplomaticky hráč, jenž zatím stihl za Dynamo čtyři ligové starty a dva góly.