Předražený Krmenčík by mohl přeci jen nakouknout do Itálie. Zahraje si v útoku s Balotellim?

Předražený Krmenčík by mohl přeci jen nakouknout do Itálie. Zahraje si v útoku s Balotellim?

Český reprezentační útočník Michael Krmenčík patří k hlavní palebné síle západočeské Plzně, i když je pravdou, že po vážném zranění zatím nedosahuje čísel, kterými se pyšnil dříve. Tehdy se o něj zajímali například ve Francii a v médiích lítali poměrně vysoké sumy. Ačkoliv výkonnost není aktuálně až tak vysoká, Plzeň ze svých nároků neslevila. Ukáže tedy záda i dalšímu zájemci?

Vedení Viktoriánů má zcela jiné představy, než současní zájemci. Šádek s Paclíkem rezolutně odmítli nabídku ve výši okolo pěti milionů eur z FC Janov.  Podle vyjádření si cení svého útočníka na mnohem více. Toto vyjádření by mohlo někoho odradit, ale podle italského webu Cittaceleste Brescia Calcio má další celek Serie A na jeho hlavu spadeno.

Krmenčík by v případě vyslyšení volání mohl v novém zázemí narazit na krajany Jaromíra Zmrhala a Aleše Matějů, ale také by si v útoku mohl zahrát se známou tváří, kterou je Mario Balotelli. Problematický ostrostřelec prošel celou řadou zvučných klubů a na této adrese by rád restartoval kariéru. Oficiálně ale není známa také suma, kterou Brescia Calcio do Plzně nabídla.

Adolf Šádek se ale Krmenčíka vzdávat nechce. I proto v médiích nedávno prohlásil, že dřív přestoupí on, než samotný hráč. Jednalo se o vtípek, který měl však jasný význam. Český reprezentant bude při rozhodování také řešit otázku blížícího se Eura, na které kouč Šilhavý pozve hráče ve formě a herním vytížením. Pokud by v Itálii vysedával na lavičce náhradníků, asi by mu to mohlo nominační vzrátka uzavřít.