Legenda Bayernu připouští svůj odchod z klubu. Navzdory vyhazovu Kovače...

Legenda Bayernu připouští svůj odchod z klubu. Navzdory vyhazovu Kovače...

Pro fanoušky Bayernu nemyslitelná skutečnost se přece jen může brzy zrealizovat. Své zaječí úmysly totiž částečně odtajnil třicetiletý Thomas Müller, jenž hraje za mnichovského giganta po celou svou kariéru. Poslední roky v Allianz Areně pro něj ale nejsou to pravé ořechové.

Už ve třiceti letech se ale Müller může pyšnit tím, že s Německem vyhrál mistrovství světa nebo s Bayernem Ligu mistrů a osm ligových titulů. V nejvyšší německé soutěži má na svém kontě už více než sto branek. Milují jej všichni fanoušci, je to totiž rodilý Bavor a je věrný svému týmu po celou kariéru. Zatím.

Poslední roky totiž Müller není tím klíčovým mužem pro Bayern Mnichov, útok je postavěn hlavně na Lewandowském a už více než rok se objevují spekulace o jeho případném odchodu. Samotný Müller sám potvrdil, že pokud nebude dostávat šance v Bayernu, tak z týmu odejde. A to i přesto, že odešel trenér Niko Kovač, s kterým si mnichovská legenda moc nerozuměla.

"Soustředím se na to, abych prožil s Bayernem další úspěšnou sezónu. Chceme obhájit titul, ale bude to velmi těžké," začal Müller. "Nevím, co se stane v létě. Promluvím s vedením klubu a zvážím všechny možnosti. Uvidíme, kterým směrem se pak vydám," prozradil Müller. O hráče dlouhodobě stál Manchester United, pravděpodobnější se však zdá být angažmá v jiném bundesligovém klubu. To ale pouze za předpokladu, že se cesty Bayernu a Thomase Müllera rozejdou...

Image result for thomas muller"