Pouhý půlrok na Old Trafford? Prý to stačí i na kapitánskou pásku!

Pouhý půlrok na Old Trafford? Prý to stačí i na kapitánskou pásku!

Ashley Young má namířeno do Interu Milán a podle všeho už jeho transferu do Serie A nic nebrání. Vzhledem k tomu, že je i nositelem kapitánské pásky v Manchesteru United, jsou nyní Rudí ďáblové nuceni řešit otázku nového kapitána. Podle všeho už ji ale vyřešili předem a dost překvapivě.

Youngův přestup sice zatím není oficiálně potvrzen, nikdo však o jeho dotažení nepochybuje. I na základě toho se prý kabina a kouč Solskjaer dohodli na novém nositeli kapitánské pásky. Měl by jim být stoper Harry Maguire, který přitom za Rudé ďábly nastupuje pouze půl roku, z Leicesteru sem přestoupil až v létě 2019.

Maguire zažil výbornou sezónu s Leicesterem a za rekordní sumu zamířil do Manchesteru. Zde potvrzuje své kvality a patří k nejlepším stoperům v Premier League, přestože se jeho bývalému mužstvu daří mnohem více než tomu současnému. Za své skvělé výkony si Maguire vysloužil nebývalý dar - kapitánskou pásku.

Ta se obvykle uděluje zkušeným matadorům, kteří už za tým hrají delší dobu, tentokrát to však neplatí. Maguire tak střídá Ashleyho Younga, který pásku zdědil po Antoniovi Valenciovi. Před Valenciou se jí pyšnili Michael Carrick, Wayne Rooney, Nemanja Vidič a samotní ikoničtí kapitáni Gary Neville a Roy Keane. Všichni tito muži se ale stali kapitány až po několika úspěšně odehraných sezónách...

Výsledek obrázku pro harry maguire