Ne se všemi hráči byl trenér Trpišovský na kempu spokojený

Ne se všemi hráči byl trenér Trpišovský na kempu spokojený

Slavia strávila minulý týden na kempu ve Španělské Marbelle, kde Slávisté podstoupili tvrdou kondiční přípravu na zbylou část sezóny. I když byli slávističtí trenéři mimořádně spokojení s tím, jak všichni hráči pracovali na sto procent, a že se nikdo nezranil a nenabral tak kondiční manko, je zde něco, co jim přidělalo vrásky.

Ne všichni hráči totiž dorazili na kemp dostatečně připravení. Tím, kdo dorazil na kemp bez odpovídající kondice, byl mladičký brazilský talent Jõao Felipe, který si užíval dovolené doma v Brazílii. Trenér Trpišovský se na jeho adresu vyjádřil tak, že si asi Vánoce užil více než by bylo zdrávo a bylo to na něm ve srovnání s ostatními hráči vidět.

Pokud se chce Jõao Felipe pevně prosadit do slávistického kádru, nesmí si už rozhodně podobné výstřelky dovolit, protože je všeobecně dobře známé, jak celý trenérský štáb Slavie dbá na kondiční připravenost všech hráčů, díky které je Slavia schopná konkurovat i mnohem bohatším evropským týmům, jako to ukazovala v Lize Mistrů.

Uvidíme tak, jestli se Jõao Felipe udrží v prvním týmu Slavie, nebo stráví zbytek sezóny ve slávistickém béčku, které hraje v ČFL.