Přijde Slavia o dalšího hráče? V Anglii si dva kluby vyhlédly slávistického útočníka

Přijde Slavia o dalšího hráče? V Anglii si dva kluby vyhlédly slávistického útočníka

I když se neustále spekuluje, kdo by ještě mohl posílit pražskou Slavii, tak zatím je to spíše naopak a Slavia musí počítat ztráty. A jakoby to nebylo málo, tak na obzoru se rýsuje další odchod. V zákulisí se údajně odehrává velký boj o Petara Musu, který momentálně hostuje v Liberci.

Po skvělých podzimních výkonech o Musovy služby projevily zájem dva anglické kluby, které nastupuji v League Championship. Těmi kluby jsou Cardiff City a Bristol City, které by nejraději Musu přivedly co nejdříve.

Už dříve se spekulovalo o tom, že v zahraničí je o Musu velký zájem, ale Slavia vždy zájemce odmítla. Nyní je ale údajně situace jiná. Slavii reálně hrozí, že nebude mít k dispozici od čínských majitelů takové příspěvky do rozpočtu a je tedy nucena se zabývat i Musovým odchodem, který by přinesl do rozpočtu tolik potřebné prostředky.

I když se trenér Slavie Trpišovský vyjádřil, že s Musou pro příští sezónu počítá, tak nakonec se dost možná bude muset obejít bez něj. Musa je sice momentálně na hostování v Liberci, ale v případě odchodu je vysoce pravděpodobné, že hostování pod Ještědem nedokončí a přesune se do Anglie už nyní.