Slavia si vyhlédla posilu do útoku v Premier League. Chce do svých řad získat českého reprezentanta

Slavia si vyhlédla posilu do útoku v Premier League. Chce do svých řad získat českého reprezentanta

I když je podle vlastních slov trenér Trpišovský spokojen s dvojicí Tecl a Yusuf a příchod dalšího útočníka není na pořadu dne, tak vedení stále usilovně pracuje právě na posílení postu útočníka. Tím, o koho má Slavia eminentní zájem, je podle anglických médií Matěj Vydra, který je pod smlouvou v Burnley FC.

V Burnley ovšem Vydra nepatří mezi oblíbence trenéra Seana Dyche a v probíhající sezóně odehrál pouhých 8 zápasů, ve kterých si připsal pouhopouhých 213 minut. Nelze se mu proto divit, že se svou pozicí v týmu není spokojen a chce s ní něco dělat.

Z velké části za to může Vydrova touha po tom, aby měl šanci být nominovaný na Mistrovství Evropy, který letos Čechy čeká. A i když je Vydra jeden ze Šilhavého oblíbenců, může si být jistý tím, že bez herní praxe, nemá na nominaci šanci.

Vydra proto informoval Burnley, že by rád vzhledem k prakticky nulovému vytížení změnil dres. Problémem ovšem je vysoká přestupová částka, kterou Burnley za Vydru žádá. V posledních týdnech o Vydru projevila zájem i pražská Slavia, která by Vydru nejraději získala na hostování s opcí.

Tuto nabídku ovšem Burnley smetlo ze stolu a Slavia si tak musí zajít chuť. Dá se ovšem čekat, že Vydra bude dále na vedení tlačit, aby mu našlo nového zaměstnavatele. A to může být šance pro Slavii, které by se útočník tuze hodil.

Podle zákulisních zdrojů Slavia ještě neřekla poslední slovo a dá se čekat, že se ještě pokusí Vydru získat.