Zmrhal v Itálii vysedává na lavičce. Vrátí se ještě v průběhu zimní pauzy do Slavie?

Zmrhal v Itálii vysedává na lavičce. Vrátí se ještě v průběhu zimní pauzy do Slavie?

I když Slavii čeká ve zbytku sezóny pouhých patnáct zápasů a trenér Trpišovský se vyjádřil, že jediným o koho mají zájem, je devatenáctiletý stoper David Zima, údajně je možné, že Slavia zažije velký návrat svého odchovance Jaromíra Zmrhala, který před sezónou odešel ze Slavie do italské Brescie.

V Brescii se ale Zmrhalovy prosadit nepodařilo a v dosavadní sezóně odehrál v prvním týmu pouhých 7 zápasů, ve kterých si připsal slabých 174 minut. Sám Zmrhal je se svým herním vytížením nespokojený a hledá cestu, jak by s tím mohl něco dělat.

Zmrhal by podle zákulisních zpráv nejraději z Brescie odešel, ale ta za něj před sezónou zaplatila Slavii skoro 100 miliónů korun a chce mu dát ještě ve zbytku sezóny šanci na to, aby ukázal, proč ho ze Slavie vykoupila za takovou cenu.

Ve Slavii ovšem o Zmrhalově úmyslech vědí a sondují možnosti. Je logické, že Zmrhal by se návratu do Edenu nebránil. Brescie dala Slavii najevo, že je ochotná uvolnit Zmrhala zpět za stejnou částku, jakou za něj před sezónou dala. Je ale pravděpodobné, že Slavia nebude ochotná za hráče, který prakticky celou sezónu strávil na lavičce náhradníků, takovou částku akceptovat.

Mnohem pravděpodobnější je, že Zmrhal dohraje rok v Itálii a k rokování o návratu do Česka dojde až po sezóně.