Nový stoper pro Jílka? Ne, naopak Sparta jednoho nejspíše uvolní

Nový stoper pro Jílka? Ne, naopak Sparta jednoho nejspíše uvolní

Trenér Jílek sice po vedení Sparty požaduje nového stopera, který by mu pomohl vyřešit problémy, které Sparta na tomto postu má, ale spíše to vypadá, že Spartu jeden ze stoperů opustí.

Tím hráčem, který Spartu s nejvyšší pravděpodobností opustí, je Lukáš Štetina, který na podzim ztratil své místo v sestavě a Sparta s ním podle sparťanských zdrojů přestala počítat. O Štětinu se údajně zajímají Teplice a Jablonec.

Do Jablonce by Štětinu rád přivedl trenér Rada, který už Štetinu ve Spartě trénoval a chce s ním zalepit díru po Tomáši Břečkovi, který minulý týden odešel z Jablonce do Kasimpasy. A i když se spekuluje, že jablonecký Miroslav Pelta má finanční problémy, tak cena za Štetinu vzhledem k jeho postavení ve Spartě nebude vysoká a neměla by být pro Jablonec problém.

Druhým klubem, který by Štetinu rád získal, jsou Teplice, které jsou namočené v záchranářských bojích a snaží se co nejvíce posílit. Dnes oznámily příchody Lukáše Marečka a zajímají se také o Ondřeje Zahustela, kterého by rády přivedly na kraj obrany, kde jim citelně chybí Jan Krob, který před sezónou odešel do Jablonce.

Uvidíme, kam nakonec Štetina zamíří a jestli se Sparťané dočkají svého vytouženého stopera.