Námluvy s Ferencvárosem nevyšly, teď jde po Haškovi izraelský obr a sparťan se změně nebrání

Námluvy s Ferencvárosem nevyšly, teď jde po Haškovi izraelský obr a sparťan se změně nebrání

Zatímco v prosinci byl sparťanský středopolař Martin Hašek spojován s nabídkami z maďarské i americké nejvyšší soutěže, v lednu je váben do izraelské ligy.

Podle sport.cz po něm zatoužil izraelský gigant Maccabi Haifa, jenž dal letenskému "S" nabídku ve výši převyšuící milion eur.

Dvanáctinásobný šampion Ligat ha'Al, který je doma na Sammy Ofer Stadium pro více než 30 tisíc diváků, je v současné tabulce druhý za Maccabi Tel Aviv a příští sezonu by mu neměly utéci evropské poháry.

Sám bývalý hráč Klokanů má o Maccabi, kde by mohl pomoci k dalším gólům nejlepšímu střelci tamní soutěže Rukavytsyaovi, zájem, ale rozhodovat nebude on, nýbrž jeho chlebodárce z Generali arény.

"Stoprocentně by se odchodu nebránil a co se týče financí, i v tomhle směru jde pro Spartu o zajímavou nabídku," citoval server sport.cz svůj zdroj.

"Martinovu budoucnost řešíme, ale momentálně nic nebudu komentovat," citoval sport.cz slova jeho agenta Orhana Dumanjiče, jehož klient zakončil ligový podzim s bilancí 16 duelů, 5 branek a 4 asistencí.

Druhá polovina Ligat ha'Al startuje již 25. ledna. Věc se tedy bude muset vyřešit ještě tento týden...