Námluvy s Ferencvárosem nevyšly, teď jde po Haškovi izraelský obr a sparťan se změně nebrání

Podle sport.cz po něm zatoužil izraelský gigant Maccabi Haifa, jenž dal letenskému "S" nabídku ve výši převyšuící milion eur.
Dvanáctinásobný šampion Ligat ha'Al, který je doma na Sammy Ofer Stadium pro více než 30 tisíc diváků, je v současné tabulce druhý za Maccabi Tel Aviv a příští sezonu by mu neměly utéci evropské poháry.
Sám bývalý hráč Klokanů má o Maccabi, kde by mohl pomoci k dalším gólům nejlepšímu střelci tamní soutěže Rukavytsyaovi, zájem, ale rozhodovat nebude on, nýbrž jeho chlebodárce z Generali arény.
"Stoprocentně by se odchodu nebránil a co se týče financí, i v tomhle směru jde pro Spartu o zajímavou nabídku," citoval server sport.cz svůj zdroj.
"Martinovu budoucnost řešíme, ale momentálně nic nebudu komentovat," citoval sport.cz slova jeho agenta Orhana Dumanjiče, jehož klient zakončil ligový podzim s bilancí 16 duelů, 5 branek a 4 asistencí.
Druhá polovina Ligat ha'Al startuje již 25. ledna. Věc se tedy bude muset vyřešit ještě tento týden...
???
/ před 4 lety 21.01.2020 11:15
Rok ve Spartě a chce se zakopat v takový prdeli kde se člověk bojí vyjít ven?? Blázen, ale klidně ať de když chce.
Taky dobrý
/ před 4 lety 21.01.2020 12:48
Tak von ten Tijany z Jihlavy nemá zkříženej vaz a "neví" vo tom hráč ani klub???? Je v dnešní době vubec možný takhle lhát??
Dlouhodobě
/ před 4 lety 22.01.2020 08:27
tvrdím jedno. Hráč, který ve Spartě být nechce, ať jde! Tím nechci říct, že zadarmo. Navíc - zatímco o Kangovi se uměle vytvářel dojem, že do kabiny Sparty nezapadá, což bylo spíš dílem „spřátelených“ novinářů a samotní hráči Sparty to popřeli, tak o Haškovi se jako o enfant terrible sparťanské kabiny „šeptá“ už dost nahlas!
Bega
/ před 4 lety 22.01.2020 13:51
S tim Kangou seš vedle. Neni to tak dlouho co sem potkal v hospodě jednoho bejvalýho hráče co ve Spartě teď trénuje mládež a ten na něm nenechal suchou nit!!! Kanga se chová rozhodně líp než na začátku ale pořád je to individualista co ho víc zajímaj jeho goly než body mužstva, dodávám bohužel pro něj i pro Spartu...
No jasně
/ před 4 lety 24.01.2020 20:35
Tak jsem „vedle“ no. Pravdu máš jako vždycky ty! Já nemám žádné „zaručené“ zprávy z kabiny Sparty. Ani neznám žádného býalého hráče Sparty, který trénuje mládež. A to jsem si dost pečlivě pročítal složení všech týmů. A hráči, kteří se Kangy v novinách záastávali zřejmě lžou!? Uvědomuješ si, že jsi tím, jak „víš vždycky všechno líp“ trochu protivný?
ad G. Kanga
/ před 4 lety 25.01.2020 08:27
Kanga má agenta, který, když mu hráč řekne, že by se chtěl přesunout jinam, tak nejedná o prodloužení smlouvy, ale shání mu angažmá na dobu po jejím vypršení. Rosovi to prý na férovku řekl, že o prodloužení smlouvy bude jednat jen v případě, že by se mu nepodařilo sehnat pro Kangu lepší angažmá a Sparta by o něj neztratila zájem.