Slovácko jedná se Spartou o dvou cílech - z béčka chce Marečka a z áčka Zahustela

Slovácko jedná se Spartou o dvou cílech - z béčka chce Marečka a z áčka Zahustela

Zatímco střední obránce Roman Holiš v šestém Slovácku působit nebude a Ostrava ho znovu zapůjčí Vítkovicím, další tři testovaní hráči by se v Uherském Hradišti zdržet mohli.

Jedná se jak o dvacetileté stopery Vadima Dijinariho z moldavského Tiraspolu a Djeguie Koitu z Guingampu, tak o dvaadvacetiletého středopolaře Daniela Marečka ze Sparty.

"Tito tři hráči by tady mohli být. V týdnu budeme řešit formu jejich působení," citoval server idnes.cz slova sportovního manažera Veliče Šumulikoskiho.

Jméno posledně jmenovaného záložníka se řeší na Praze 7 právě v úterý. Tým, jehož trénuje Martin Svědík, by si navíc rád z Letné odvezl také osmadvacetiletého Ondřeje Zahustela, se kterým už se v Generali aréně po pouhých šestařiceti odehraných podzimních minutách nepočítá.

Čas na jednání o exboleslavském univerzálovi je do pondělí, kdy se Slovácko odebere na soustředění do zahraničí. "Chceme mít vše dořešené nejpozději před odletem do Turecka," uzavřel na idnes.cz Šumulikoski, jehož klub narazí na tamní riviéře na Esbjerg i Šachtar Doněck.