Barcelona, Manchester United? Hvězda Dinama Záhřeb se má stát spoluhráčem Schicka

Barcelona, Manchester United? Hvězda Dinama Záhřeb se má stát spoluhráčem Schicka

Dani Olmo se prý bude přece jen ještě v lednu stěhovat z Dinama Záhřeb. Španělský reprezentant a hvězda týmu, která několikanásobně převyšuje kvality chorvatské ligy, kde působí, má velmi blízko k tomu, aby se stala spoluhráčem Patrika Schicka.

Olmo se jako mladý nedokázal prosadit do A týmu Barcelony a zamířil tak na menší stáž do Chorvatska, v Dinamu Záhřeb se vypracoval natolik, že s tímto klubem opakovaně postupoval do Ligy mistrů a vybojoval si dokonce i pozvánku do španělské reprezentace. Zkrátka má kvality na to, aby hrál v mnohem lepší soutěži.

Blízko k jeho odchodu bylo už v létě, kvůli postupu klubu do Ligy mistrů to ale Olmo odložil. Transfer se má však uskutečnit ještě v lednu. O čerstvého reprezentanta týmu La Roja stála Barcelona, kam by se Olmo vrátil, Manchester United, Wolverhampton, Bayern Mnichov či AC Milán, nakonec má být ale vše jinak. Závod o talentovaného Španěla vede lídr německé bundesligy Red Bull Lipsko.

S informací přišel důvěryhodný německý server transfermarkt. Lipsko tak s největší pravděpodobností uloví jednoho z nejlepších hráčů na trhu a ukazuje tak, že má ambice, aby se stalo poprvé v historii mistrem Německa, klub byl navíc založen až v roce 2009. Kromě Schicka a Wernera k tomu v útoku má pomoci i Olmo.

Výsledek obrázku pro dani olmo