S Oscarem je to trochu složitější, protože toho moc nenamluví, prozrazuje Trpišovský

S Oscarem je to trochu složitější, protože toho moc nenamluví, prozrazuje Trpišovský

Sešívaní lídři prvoligové tabulky první vystoupení v kalendářním roce 2020 nezvládli a na Strahově se nechali zaskočit Ústím nad Labem, které favorita přečíslilo ve středu hřiště a na sever Čech si odvezlo těsnou výhru, která druholigovým hráčům nepochybně zvedne sebevědomí.

Do duelu naskočili i dva nováčci a debutanti Oscar Dorley, jenž dorazil do Vršovic ze Slovanu Liberec a Patrik Hellebrand, který se přesunul na Sinobo Stadium ze Slovácka.

Jak s nimi byl spokojený jejich nový nadřízený Jindřich Trpišovský? "Myslím si, že oba do týmu zapadli dobře, i když s Oscarem je to trochu složitější, protože toho moc nenamluví, je takový opak Zděnka Houšteckého," usmíval se bývalý stratég Žižkova a Liberce, jehož vyjádření lze nalézt na webu slavia.cz.

"Celkově oba zapadli dobře, v zápase ale nehrál nikdo dobře, takže se nemůžeme bavit ani o nich. Oba ale v prvním poločase naznačili potenciál a ty věci, kvůli kterým jsme je přivedli. V některých situacích si poradili výborně, někdy to naopak bylo špatné," všiml si šéf Součka, Koláře, Olayinky a spol..

Posily ještě evidentně budou potřebovat k adaptaci více času. "Ústí nás ale přečíslovalo ve středu hřiště, hráči v záloze byli pod tlakem a bylo vidět, že se oba ještě musí sžít s týmem. Do budoucna od nich musí přijít lepší výkony," upozornil na webu slavia.cz třiačtyřicetiletý odborník, jehož soubor čeká v sobotu 25. ledna další příprava proti Dynamu České Budějovice, které nedávno těsně podlehlo Spartě.