Odebere se Souček za Fábregasem a spol.? Monaco má být připraveno vysázet necelých 400 milionů

Odebere se Souček za Fábregasem a spol.? Monaco má být připraveno vysázet necelých 400 milionů

Slávistický kapitán a nejlépe placený hráč celé Fortuna:ligy v jedné osobě Tomáš Souček by přeci jen mohl zamávat českému prostředí již v právě probíhajícím přestupovém okně.

O bývalého fotbalistu Viktorie Žižkov či Slovanu Liberec se má intenzivně zajímat tradiční účastník francouzské Ligue 1 AS Monaco.

Knížecí klub má být podle informací Deníku Sport ochoten aktivovat výstupní klauzuli v Součkově smlouvě, která činí 15 milionů eur, čili zhruba 377 milionů korun.

Hlavní trenér slavného "S" Jindřich Trpišovský ještě po nepovedené přípravě s druholigovým Ústím věřil, že se lídrovi tabulky podaří udržet jak Součka, tak jeho ofenzivního kolegu Olayinku...

"Budeme odpočítávat dny před koncem přestupního okna, pamatujeme si všichni na Míšu Ngadeua, který málem přestoupil na poslední chvíli do Anglie. Definitivně jasno budeme mít až po konci přestupního okna. Aktuální teď nic není, hráči jsou tady spokojení, stát se ale může cokoliv," uvedl na webu slavia.cz kouč.

Osminásobný mistr země galského kohouta je po dvaceti kolech francouzské ligy devátý, ale ve vyrovnaném peletonu nemá až tak daleko k pohárovým pozicím.

Také proto by rád španělský stratég Robert Moreno, jenž má v kádru borce jako Glik, Fábregas, Bakayoko, Golovin, Ben Yedder, Gelson Martins, Islam Slimani nebo Stevan Jovetič, ještě posílil.