Ronaldo je v roce 2020 k nezastavení a Juventus mu bude chtít pomoci k šestému Zlatému míči

Ronaldo je v roce 2020 k nezastavení a Juventus mu bude chtít pomoci k šestému Zlatému míči

Brzy pětatřicetiletý kanonýr Cristiano Ronaldo vstoupil do rok 2020 famózně a v současné době střelecky táhne své Biancori.

CR7 se gólově prosadil také ve čtvrtfinále Coppa Italia proti AS Řím a šlo o jeho sedmou branku v roce 2020, což je s ohledem na fakt, že se píše teprve třiadvacátý lednový den, velmi slušná vizitka.

Ofenzivní kolega Dybaly či Higuaína, kterému chybí do stovky mezinárodních gólů už jen jeden přesný zápis, se díky pokoření obrany Vlků dokázal prosadit již v patnácté klubové soutěži, což se zdá být neuvěřitelné.

V posledních deseti duelech za Juventus Turín rozvlnil síť hned třináctkrát a v současnosti z něj jde strach...

"Momentálně střílí branky jako na běžícím páse a je těžké ho zastavit. Cristiano je v mimořádné fyzické i mentální kondici a branky dosahuje s lehkostí," chválil svého svěřence kouč Maurizio Sarri, jehož názor publikoval web sport.sk.

Šéf Staré dámy naťukl i možný Zlatý míč, což je hodně v předstihu. "Jeho individuální schopnosti jsou mimořádně a i proto mmu patří můj kompliment. Jestli bude takto pokračovat dál, má šanci na zisk šestého Zlatého míčče a my mu v tom budeme chtít pomoct. Měli bychom v klubu velkou radost, pokud by se mu to podařilo," doplnil sportem.sk citovaný stratég s minulostí v Chelsea či Neapoli.

Byť se portugalský mistr Evropy z roku 2016 rozjížděl na Apeninském poloostrově zřetelně pomaleji, od září 2018 dosáhl během osmačtyřiceti zápasů za Juve slušných 37 tref.