Podolski dorazil za Čelůstkou a čeká ho náročný úkol v podobě záchrany Süper Lig. Jaké měl přivítání?

Podolski dorazil za Čelůstkou a čeká ho náročný úkol v podobě záchrany Süper Lig. Jaké měl přivítání?
OBSAHUJE VIDEO

Třetí nejčastější reprezentant německé historie se 130 mezinárodními vystoupeními Lukas Podolski bude ve své profesionální kariéře opět pokračovat na turecké půdě.

Tamní Süper Lig bývalý útočník Bayernu, Arsenalu nebo Interu Milán velmi dobře zná, neboť v ní působil v letech 2015 - 2017, kdy oblékal trikot Galatasaray Istanbul.

Tentokráte bude "Poldi" působit v Antalyasporu (pod článkem je video z jeho příletu), kam dorazil po konci smlouvy v japonském Visselu Kóbe zdarma jako volný hráč a na nové adrese se podepsal do konce příštího soutěžního ročníku, čili do 30. června 2021.

Antalyaspor, v jehož obraně má své pevné místo také třicetiletý český reprezentant Ondřej Čelůstka, bude ofenzivní služby mistra světa z roku 2014 potřebovat. V aktuální tabulce je totiž až šestnáctý a týká se ho boj o záchranu.

Útočníkům klubu,, za který v nedávné minulosti střílel góly i Samuel Eto´o, se v dosavadním průběhu sezony příliš nedaří a Argentinec Blanco i Nigerijec Mukairu se zatím zastavili jen na dvou trefách, s tím, že Brazilec Amilton na svou první trefy stále čeká.

Čtyřiatřicetiletý veterán, jenž hrál svůj poslední soutěžní zápas v úvodu listopadu loňského roku, by mohl za jistých okolností debutovat již v neděli 26. ledna na půdě Denizlisporu.

Pravděpodobněji však vypadá jeho premiéra na důležitý domácí duel s o něco lépe postaveným Konyasporem, který je v plánu první únorový den.