Ondro, ať se ti ve Slovácku daří, vzkázala Sparta Zahustelovi a poslala ho do Uherského Hradiště

Ondro, ať se ti ve Slovácku daří, vzkázala Sparta Zahustelovi a poslala ho do Uherského Hradiště

Tak už to černé na bílém. Ondřej Zahustel se po čase loučí s letenskou Generali arénou a míří na hostování do Uherského Hradiště, kam byl zapůjčen do konce právě probíhajícího soutěžního ročníku.

Administrativní záležitosti přesunu bývalého českého reprezentanta se 156 prvoligovými starty se doladí v nejbližších dnech.

Osmadvacetiletý krajní bek s minulostí v Mladé Boleslavi patří mezi služebně nejstarší hráče soudobého sparťanského áčka, neboť je pod smlouvu od poloviny sezony 2015/2016.

Mezi nejvytěžovanější hráče slavného "S" patřil v ročníkU 2017/2018, s tím, že celkově si v metropoli připsal 67 ligových vystoupení s bilancí šesti přesných zásahů.

Dalších 13 duelů pak přidal v evropských pohárových soutěžích a domácím MOL Cupu. Jeho rozlučkou se stalo nedávné přípravné utkání proti Dynamu České Budějovice.

"Ondro, ať se ti ve Slovácku daří," zaznělo na stránkách sparta.cz. Zahustel se připojil k souboru trenéra Martina Svědíka již v pátek.

Momentálně šestý tým Fortuna:ligy, v němž působí i další exsparťané jako Michal Kadlec či Milan Petržela, by ho mohl využít již v sobotní přípravě proti SK Uničov.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.