Zidane hájí kritizovaného Bala: Vždy se budu zastávat svých hráčů

Zidane hájí kritizovaného Bala: Vždy se budu zastávat svých hráčů

Gareth Bale má v Realu Madrid dlouhodobě velmi komplikovanou situaci. V životní formě nebyl už dlouho, místy to vypadalo, že z Madridu odejde, za svůj vtípek v reprezentaci Walesu na adresu Realu navíc nahněval mnohé příznivce Los Blancos.

Bale byl v létě velmi blízko přestupu do Číny, v lednu se zase píše o jeho návratu do Tottenhamu. Stále je však hráčem Realu a v Madridu s ním budou počítat až do té doby, dokud Bale tým nadobro neopustí. Přes to všechno se totiž stále jedná o nadprůměrného hráče, přestože by forma, přístup a náchylnost ke zranění mohly být výrazně lepší.

"Moji hráči trénují každý den a dřou, aby mohli nosit na hrudi znak Realu Madrid. Je mou povinností se jich zastávat," zobecnil trenér Realu Madrid Zinedine Zidane spor Bala s fanoušky a novináři. "Bale měl dlouho zranění a s tím se fotbal hrát nedá. Když je zdravý a ve formě, tak podává dobré výkony," zastává se Zidane své hvězdy.

Podle těchto slov to vypadá, že Bale v Madridu pro jarní část sezóny zůstane. Sám trenér Zidane se totiž ještě v létě vyjadřoval, že Bale z Realu nejspíš odejde, to se ale nestalo a francouzský trenér tak náhle obrátil. Real je ale momentálně ve výhodné pozici, pokud porazí v lize Valladolid, tak se stane vedoucím mužstvem La Ligy. Bale u toho ale nejspíš nebude, stále jej totiž trápí menší zranění.

Výsledek obrázku pro zidane bale