Juventus navzdory brance Ronalda prohrál, Inter taktéž ztratil. Římské derby nemá vítěze.

Serie A nabídla o víkendu mnoho zajímavých momentů, Atalanta skórovala sedmkrát, Zlatan Ibrahimovič byl u další výhry AC Milán, favorit na titul Inter Milán body ztratil a šlágr kola zvládla lépe Neapol, která porazila první Juventus 2:1.

AC Milán bodoval i ve čtvrtém utkání po příchodu Zlatana Ibrahimoviče. Švédského obra pomáhal bránit i český obránce Aleš Matějů. Ibrahimovič ve 20. minutě dobře hlavičkoval, ale domácího brankáře Jorenena nepřekonal. O vítězství milánského celku rozhodl až střídající Chorvat Rebič, který se v 71. minutě nejlépe zorientoval ve skrumáži na malém vápně a skóroval.

Fiorentinu vedl již ke čtvrtému utkání trenér Giuseppe Iachini a opět neprohrál. Tentokrát k tomu hodně pomohl brankář Bartlomiej Dragowski, který chytil ve 12. minutě penaltu Domenicu Criscitovi. Polský brankář potvrdil svoji formu, z posledních čtyř penalt chytil tři. Boloňa bez zraněného Ladislava Krejčího porazila Spal. Atalanta večer rozdrtila FC Turín 7:0, hattrickem se blýskl hostující Iličič, domácí navíc dohrávali v devíti.

Derby hlavního města mezi AS Řím a Laziem Řím vítěze nenašlo, po remíze 1:1 se body dělily. Za domácí skóroval Džeko, za hosty se trefil Acerbi. Neapol doma překvapila své fanoušky a porazila mistra Itálie Juventus 2:1, první tým tabulky prohrával na jihu Itálie kvůli brankám Zielinského a Insigneho, ke konci pak na 1:2 snížil Cristiano Ronaldo.

Serie A – 21. kolo:

Brescia – AC Milán 0:1 (71. Rebič)

Spal Ferrara – Boloňa 1:3 (23. Petagna z pen. - 24. vlastní Vicari, 59. Barrow, 63. Poli)

Fiorentina – FC Janov 0:0

FC Turín - Atalanta Bergamo 0:7 (17., 53. a 54. Iličič, 29. Gosens, 45+1. Zapata, 76. a 87. Muriel)

Inter Milán - Cagliari 1:1 (29. Martinez - 78. Nainggolan)

Parma - Udinese 2:0 (19. Gagliolo, 34. Kulusevski)

Sampdoria Janov - Sassuolo 0:0

Verona - Lecce 3:0 (19. Dawidowicz, 34. Pessina, 87. Pazzini z pen.)

AS Řím - Lazio Řím 1:1 (26. Džeko - 34. Acerbi)

Neapol - Juventus 2:1 (63. Zielinski, 86. Insigne - 90. Ronaldo)