Aubameyang má dalšího zájemce. Místo Barcelony se má však vrátit do Francie

Aubameyang má dalšího zájemce. Místo Barcelony se má však vrátit do Francie

Kanonýr Pierre-Emerick Aubameyang je velmi blízko odchodu z Arsenalu. Gabonský reprezentant předvádí skvělé výkony, je však frustrován výsledky týmu a rád by své střelecké kvality prodával někde, kde mu to přinese trofeje a více výher. Vyhlíží tak přestup.

Na Aubameyanga si dlouho svítila Barcelona, ta však s největší pravděpodobností z vyjednávání couvla. Gabonský útočník však zoufat nemusí, podle všeho o něj stojí další špičkový tým, kde by vyhrával trofeje. O bývalého hráče Borussie Dortmund, Saint-Etienne a AC Milán totiž nově stojí i Paris Saint-Germain, kterou pravděpodobně brzy opustí Edinson Cavani.

Ten je velmi blízko transferu do Atletica a Paříž by mohla včas příchodem Aubameyanga zareagovat. Podle důvěryhodných zdrojů se zástupci klubu z francouzské metropole s vedením Arsenalu sejde a dořeší detaily přestupu - za kolik peněz, zda to bude v lednu nebo až v létě a následně se má s Aubameyangem dohodnout na nové smlouvě.

Ten své střelecké kvality potvrzoval v bundeslize i v Premier League, má však zkušenosti i s francouzskou nejvyšší soutěží. Mezi lety 2011 a 2013 oblékal dres Saint-Etienne, po angažmá v Dortmundu pak zamířil právě na Emirates Stadium, kde se nedávno stal kapitánem. Ani to jej ale neodradí k tomu, aby konečně vyhrával trofeje - například v Paříži, která má slibně zakročeno za titulem v Ligue 1.

Související obrázek