Rodí se v Edenu nová hvězda? Oscar byl herním projevem a ovládáním míče nejlepším slávistou na place

Rodí se v Edenu nová hvězda? Oscar byl herním projevem a ovládáním míče nejlepším slávistou na place

Slávisté zatím v roce 2020 neokusili chuť vítězství. Zatímco s druholigovým Ústím nad Labem prohráli, s Dynamem České Budějovice uhráli remízu 3:3.

Hlavní kouč slavného "S" Jindřich Trpišovský po závěrečném hvizdu uvedl, že přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů a žádnou velkou vědu z čekání na výhru nedělal.

Podle renomovaného trenéra se však jednalo o mnohem lepší výkon než poprvé, na čemž měl podíl i exliberecký středopolař Oscar Dorley, jenž jako jediný z hráčů v poli odehrál oba poločasy a také se mu podařilo rozvlnit síť...

"Myslím si, že to byl náš nejlepší hráč na hřišti, nejen tím gólem, ale i herním projevem a ovládáním míče," chválil novou akvizici lídra Fortuna:ligy šéf Stanciua, Júsufa, Tecla a spol.

Do základní sestavy pro ligové souboje by vzhledem k odchodu Josefa Hušbauera a možnému prodeji Tomáše Součka nemusel mít jednadvacetiletý reprezentant Libérie s pěti mezinárodními starty daleko.

"Zaujal i přesto, že nastoupil na křídle, tedy postu, který dlouho nehrál. Zaprvé jsme k tomu byli donuceni některými absencemi, zadruhé jsme ho tam chtěli vidět a chtěli jsme také, aby odehrál celý zápas. Myslím si, že naplno ukázal potenciál, který v něm je," doplnil stratég s žižkovskou a libereckou minulostí.

Během podzimní části zasáhl Oscar do patnácti duelů. Kolik vystoupení asi perspektivní mladík nabírá ve zbylém ligovém průběhu v novém trikotu?