Hašek neodletěl na soustředění a vynucuje si odchod ze Sparty, Jílek vzal Fortelného i Karabce

Hašek neodletěl na soustředění a vynucuje si odchod ze Sparty, Jílek vzal Fortelného i Karabce

Martin Hašek by v zimním přestupovém období velmi rád opustil pražskou Spartu a údajně sám odmítl odletět na soustředění do Španělska. Záložník Letenských je spojován se zájmem z Izraele či Maďarska, v české lize už tak pravděpodobně pokračovat nebude.

Hašek už je ovšem "jednou nohou pryč ze Sparty" už skoro měsíc. Přestup bývalého Klokana se nedaří dotáhnout do zdárného konce. O Haška se zajímal maďarský Ferencvaros, tam se ale prý hráč nedohodl na smlouvě. Už nějakou dobu o něj prý stojí izraelský Maccabi Haifa, ani do Svaté země se ale Hašek zatím nepřestěhoval.

Nad jeho budoucností tak visí velký otazník, kouč Jílek už s ním však pravděpodobně nepočítá a jeho přístup k zimní přípravě tomu jen dodal jistotu. Jeho místo v kádru Sparty na soustředění ve Španělsku tak zaujal Jan Fortelný. Ten ve Spartě prožil povedený začátek přípravy a navázat na to má právě ve Španělsku.

Fortelný má motivaci zde zaujmout, neboť v případě dobrých výkonů by si jej kouč Jílek ponechal v A týmu, v opačném případě zamíří na hostování zpět do Jihlavy a nebo do Mladé Boleslavi. Pozornost trenéra Sparty si vysloužil i šestnáctiletý Adam Karabec, jenž s A týmem odcestuje vůbec poprvé. 

Výsledek obrázku pro jan fortelný