Zajíc dorazí do Boleslavi nejpozději v létě. Koho chce Weber z Jihlavy?

Zajíc dorazí do Boleslavi nejpozději v létě. Koho chce Weber z Jihlavy?

Mladá Boleslav, jíž se tento týden  podařilo ovládnout Malta Cup, přišla v právě probíhající zimní přestávce o několik důležitých borců - zatímco Komličenko se vydal do Ruska a Mešanovič do Turecka, Bucha se vrátil do Plzně a Matějovský bude dlouhodobě na marodce.

Trenér týmu z města automobilů Jozef Weber však stále zbraně neskládá a kromě posil očekává dost také od zbývajících členů soudobého kádru...

"Máme Jiřího Klímu, Tomáše Wágnera a měl by přijít ještě jeden útočník. Navíc ještě máme Ladru, který měl menší zdravotní problém," pronesl na webu iSport.cz mladoboleslavský kouč.

"Říkal jsem klukům jednu věc: než jsem přišel do Boleslavi, byl Komličenko třetí náhradník. Před ním byli Golgol a Magera, ale on se vypracoval. Není to tak, že by Boleslav kupovala hvězdy. Je tedy i na nich, aby částečně Komličenka nahradili. Mohou být třeba taky slavní," hecoval své svěřence devětačtyřicetiletý odborník, jehož slova vyšla v Deníku Sport.

Mezi vytipovanými posilami pátého celku Fortuna:ligy jsou v součanosti i tak jména ze Slovácka a Jihlavy. Z Uherského Hradiště bude Weber pracovat s útočníkem Tomáem Zajícem. Střelec Slovácka má však v Boleslavi podepsaný kontrakt až od léta a pokud by dorazil ještě do startu jarní fáze, bylo by to překapení. Stát se to ovšem může, neboť Martin Svědík získal ofenzivní posilu v podobě Jana Klimenta.

Ze zmíněné Vysočiny by pak středočeský tým bral jednadvacetiletého středopolaře Tomáše Smejkala, který patří k oporám přední druholigové značky, za kterou během podzimu nasázel pět tref. Jeho zaměstnavatel, který by se rád vrátil mezi elitu, už však v posledních týdnech pustil pryč několik důležitých tváří a Radim Kučera se na jeho brzký odchod určitě netváří. Rozhodující bude atraktivita nabídky.