Alexis? Na Old Trafford s ním stále počítáme, je to skvělý hráč, překvapuje Solskjaer

Alexis? Na Old Trafford s ním stále počítáme, je to skvělý hráč, překvapuje Solskjaer

Alexis Sanchez po přestupu z Arsenalu do Manchesteru United místní publikum ani trenéry Mourinha a Solskjaera nezaujal a po promarněném roce a půl loni v létě zamířil hostovat do Interu Milán. Je tak překvapením, že o něm kouč Solskjaer říká, že s ním stále počítají.

Sanchez v Interu sice hostuje, všeobecně se ale počítá s tím, že jej Nerazzuri po sezóně koupí natrvalo. Chilského záložníka tuto sezónu trápí hodně zranění, i přesto se mu v dresu Interu nedaří vůbec špatně. Minimálně oproti jeho výkonům z Manchesteru United. Se Sanchezem už v Manchesteru málokterý fanoušek či funkcionář počítá, trenér Ole Gunnar Solskjaer však ano.

Vzhledem k bídným výsledkům Rudých ďáblů není zdaleka jisté, zda tento Nor ještě v létě tým povede, pokud ale ano, tak prý udělá vše pro to, aby se talentovaný reprezentant Chile na Old Trafford vrátil. "Alexis? Samozřejmě, že se v létě vrátí. A přesvědčí o svých kvalitách všechny, kteří už mu nevěří," je přesvědčen norský kouč ve službách Manchesteru United.

"V létě budeme určitě chtít posílit náš kádr a je v našem zájmu, aby se z hostování vrátil tak kvalitní hráč. Do Manchesteru přišel v lednu, kdy se těžko dělají výhodné obchody, ale na druhou stranu je to talentovaný fotbalista. Jsem přesvědčen, že za United ještě někdy nastoupí," věří Alexisovi jeho bývalý a pravděpodobně teda také budoucí trenér.

Výsledek obrázku pro sanchez solskjaer