Uloupí Chelsea na poslední chvíli hvězdu italské ligy? K Lampardovi má blízko belgický reprezentant

Uloupí Chelsea na poslední chvíli hvězdu italské ligy? K Lampardovi má blízko belgický reprezentant

Chelsea by ještě v lednu ráda využila toho, že konečně může nakupovat. V létě to totiž kvůli zákazu od FIFA nešlo. Frank Lampard a jeho tým vyjednavačů údajně intenzivně pracují na tom, aby dres Neapole ještě tento měsíc sundal útočník Dries Mertens.

Belgický reprezentant předvádí v Neapoli už dlouho skvělé výkony a několikrát byl spojován s transferem do Premier League, dříve se o něj zajímal Manchester United, Arsenal či Tottenham. Nikdo ale nebyl tak blízko jako nyní Chelsea. Ta chce dvaatřicetiletého forvarda přivést po sedmi letech v Neapoli do anglické ligy.

Držitel bronzové medaile z posledního mistrovství světa je stálicí Neapole v posledních letech, vstřelil za ni už skoro 90 ligových branek. Další branky by mohl střílet na Stamford Bridge. Chelsea chce totiž ještě narychlo stihnout výměnu útočníků, tým má opustit Olivier Giroud a jeho místo zaujmout právě Dries Mertens.

Ten už je zkušený a narozdíl od Girouda je rychlejší, pružnější i gólovější. Lampard se o něj prý zajímá už delší dobu, až nyní ale Blues začínají jednat o jeho přestupu. Samotný Mertens je však podle všeho transferu nakloněn a k jeho realizaci by mělo dojít do konce přestupového období, které končí o půlnoci z 31. ledna na 1. února.

Výsledek obrázku pro frank lampard