Více než půl roku nehrál zápas, ale už by rád něčeho dosáhl. Komu se exsparťan Bony upsal tentokrát?

Více než půl roku nehrál zápas, ale už by rád něčeho dosáhl. Komu se exsparťan Bony upsal tentokrát?

Dlouholetý reprezentant Pobřeží slonoviny Bony Wilfried sice v posledních měsících trénoval ve Walesu i ve Francii, nicméně jeho profesionální kariéra se bude ubírat kapku jiným směrem.

Exsparťanského útočníka s minulostí v Manchesteru City, Stoke City či Vitesse Arnhem, který ve své kariéře dosáhl na titul jen v Česku a sice v sezoně 2009/2010, totiž čeká další exotická mise a sice v Saudské Arábii, kde se dohodl s tamním klubem Al-Ittihad.

"Je to dobrá příležitost, chci s tímto tradičním klubem na něco dosáhnout. Těším se," vzkázal serverm isport.blesk.cz citovaný jednatřicetiletý střelec, jenž by mohl ve dvanáctém celku Pro League debutovat velmi brzy.

Dvojnásobný mistr země, který je doma na stadionu King Abdullah Sports City pro více než 62 tisíc diváků, už je totiž bez vítězství sedm duelů v řadě a nutně potřebuje zabrat. Nový nizozemský trenér Henk ten Cate jistě Bonyhho využije hned, jak to půjde...

Podle serveru soccerway.com však zkušený forvard, jenž prošel také Swansea a Al Arabi, sehrál své poslední zápasy v katarské Stars League loni v dubnu a je tedy bez soutěžního fotbalu poměrně dlouho.