Z Ostravy do Plzně? Západočeši by mohli po návratu ze Španělska přivítat Granečného

Z Ostravy do Plzně? Západočeši by mohli po návratu ze Španělska přivítat Granečného

Ačkoliv je Denisi Granečnému stále teprve jednadvacet let, jeho konto již zdobí úctyhodných 74 prvoligových startů a to ještě dalších 19 soutěžních vystoupení přidal za jeho Baník ve druhé lize, respektive MOL Cupu.

Na Bazalech už by ovšem perspektivní levonohý univerzál nemusel vydržet příliš dlouho. Jak zaznělo na serveru idnes.cz, o svěřence Luboše Kozla projevuje zájem úřadující vicemistr země Viktoria Plzeň.

Plzeňští funkcionáři by mohli dotáhnout jeho příchod do Doosan arény po návratu z právě probíhajícího soustředění vve Španělsku.

V úvahu připadá buď hostování s opcí, nebo okamžitý přestup, jehož součástí by mohla být i hráčská kompenzace, s tím, že by se odebral do Ostravy hráč, se kterým Adrian Guľa nebude v jarní části Fortuna:ligy počítat.

Viktoria však neprojevuje zájem sama - o mládežnického reprezentanta Česka, jenž je pevnou součástí Krejčího jednadvacítky, má totiž stát také dosud nespecifikovaný celek z Anglie, kde ovšem končí zimní přestupové okno mnohem dříve než u nás.