Sigma vyjednala útočné posílení z Letné, na Hanou míří nejlepší střelec sparťanského béčka Juliš

Sigma vyjednala útočné posílení z Letné, na Hanou míří nejlepší střelec sparťanského béčka Juliš

Jednou ze zimních priorit Olomouce byl zisk nového útočníka a jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, snaha sportovního manažera Ladislava Mináře přivane na Hanou ofenzivní akvizici z metropole...

Kádr Sigmy, jemuž velí hlavní trenér Radoslav Látal, rozšíří pětadvacetiletý Lukáš Juliš ze Sparty, který však s letenským áčkem neodcestoval na španělské soustředění a v Praze se připravuje s třetiligovým béčkem Václava Kotala.

Jeden z nejlepších střelců podzimní části ČFL, jenž v minulosti prošel také Bohemians 1905, kde si však kvůli zranění moc nezahrál, by se měl k desátému celku Fortuna:ligy připojit v úvodu příštho týdne, jakmile se Sigma vrátí z Turecka.

Ten, jenž má na kontě šedesát prvoligových startů a devět tref, by měl v Generali aréně prodloužit kontrakt a na Moravu bude zapůjčen do konce června bez opce.

Protože už je pryč Tandir, Nešpor je na dlouhodobé marodce, testovaný Luis Arroyo nepřesvědčil a Yunis se během podzimu ani jednou střelecky neprosadil, člen slavného "S" nepochybně svou šanci dostane...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.