Mourinho zkritizoval VAR, žádná penalta a Sterling měl být vyloučen

Mourinho zkritizoval VAR, žádná penalta a Sterling měl být vyloučen
OBSAHUJE VIDEO

Portugalec byl po zápase velmi potěšen, že jeho tým porazil úřadujícího šampiona Premier League. Méně však byl spokojen s výkony VAR.

José Mourinho trval na tom, že Raheem Sterling měl být vyloučen za faul na Dele Alliho. Sterling dostal však jen žlutou kartu.

Během první půle bylo na stadionu Tottenahm Hotspur spoustu diskutabilních momentů. Zejména, když City kopalo penaltu po (ne)faulu Serge Auriera na Sergia Aguera. Mourinho se tomu na lavičce Hotspur vysmál. Nicméně penaltu Lloris chytil a následně se vrhl pod nohy Sterlinga, který upadl, ale VAR to jako druhou penaltu nevyhodnotil.

Zápas hodně ovlivnila druhá žlutá karta pro Zinchenka, po které se Tottenham dvakrát prosadil. Mourinho byl velmi potěšen výkonem svých svěřenců, ale po tom, co viděl dvě klíčová rozhodnutí proti nim, byl plný kritiky vůči VAR. „Jsem z hráčů potěšen. V několika situacích jsme měli trochu štěstí, ale z druhé strany se VAR bohužel nerozhodlo pro červenou kartu pro Sterlinga,“ řekl po utkání Mourinho.

„Měla to být jasná červená karta a hned by to byla úplně jiná hra, když bychom hráli 75 minut proti deseti. V porovnání s červenou kartou pro Sona proti Chelsea to byla jasná,“ zakončil Portugalec.

Tottenham je nyní pouze čtyři body za čtvrtou Chelsea. Ve středu se Mourinhovi hráči mohou těšit na 4. kolo FA Cupu proti Southamptonu.

Zákrok Sterlinga na Alliho: 

Video: YouTube