Hodně mi tyhle emoce chyběly, zářil po přerušení gólového půstu Barák. Jak se líbil kouči Lecce?

Hodně mi tyhle emoce chyběly, zářil po přerušení gólového půstu Barák. Jak se líbil kouči Lecce?
OBSAHUJE OHLASY

Člen širšího kádru české reprezentace Antonín Barák prožil v Lecce debut snů. Svému novému klubu pomohl kmenový záložník Udinese k jasné výhře 4:0 nad Turínem jedním přesným zásahem a v Serii A tak rozvlnil síť po více než osmnácti měsících.

Naposledy se totiž podobně zaskvěl v první polovině května roku 2018, což už je hodně dávno. "Chci poděkovat svým spoluhráčům. Hodně mi tyhle emoce chyběly," vzkázal z jihu Apeninského poloostrova odchovanec Příbrami, jehož slova vyšla na iSport.cz.

Bývalého záložníka Slavia potěšil výkon celého mužstva. "Skvělé představení od našeho týmu. S výkonem jsme velmi spokojení," liboval si Barák na své sociální síti.

Trenér Lecce Fabio Liverani byl spokojen s oběma nováčky - jak s pětadvacetiletý Barákem, tak s o tři roky starším Riccardem Saponarou.

"Kluci zapadli velmi dobře, mají dobrou techniku, umějí hrát na jeden dva doteky. Nemohl jsem si přát jejich lepší debut než domácí vítězství," zaznělo z úst kouče, jehož slova vyšla v Deníku Sport.

Zachraňující se Lecce poskočilo v tabulace díky čtvrtému tříbodovému zisku v sezoně na sedmnácté místo a po delší době opustilo sestupové pozice.

Ve třiadvacátém kole se na San Paolo pokusí Barák a spol. zaskočit trápící se Neapol, které překvapivě patří až jedenáctá příčka.