Rychlostní typ, který umí dávat góly. Tak vidí Látal Juliše, který už pózoval na Andrově stadionu

Rychlostní typ, který umí dávat góly. Tak vidí Látal Juliše, který už pózoval na Andrově stadionu

Momentálně desátý tým Fortuna:ligy, který je doma na hanáckém Andrově stadionu, představil první únorovou středu roku 2020 posilu do ofenzivní řady.

Tou se stal pětadvacetiletý útočník Lukáš Juliš, jenž přichází do Olomouce na půlroční hostování ze Sparty, jež ovšem Sigmě neumožnila opci na trvalý přestup.

"Juldo, ať se Ti jaro v Olomouci vydaří!," vzkázalo na svých oficiálních stránkách letenské "S", které ho v podzimní části využívalo zejména v Kotalově béčku, za které se v jedenácti vystoupeních trefil hned jedenáctkrát.

Jak se na jeho příchod dívá hlavní kouč Radoslav Látal, který po novém hroťákovi toužil již od prvního dne zimní přípravy?

"Lukáš je rychlostní typ, který umí dávat góly. Jsme moc rádi, že vedle Mojmíra Chytila a Jakuba Yunise posílil naši útočnou řadu," pronesl na webu sigmafotbal.cz ostřílený stratég.

K tomuto datu je bývalý mládežnický reprezentant Česka s krátkou minulostí v Bohemians 1905 na šedesáti prvoligových startech, které se mu povedlo přetavit v devět branek a jednu asistenci.

Zápas s pořadovým číslem 61 si bude moci připsat držitel doublu z roku 2014 v polovině února, kdy se jeho nový klub představí na teplických Stínadlech. Debut si zřejmě připíše v sobotní generálce proti Karviné.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.