Zůstane Lionel Messi na hřišti Realu Betis zase na všechno sám?

Zůstane Lionel Messi na hřišti Realu Betis zase na všechno sám?

Barcelona má co napravovat, v týdnu vypadla ze španělského poháru. Před tím prohrála v lize ve Valencii a nálada v týmu není určitě dobrá. Pikantní tento zápas bude pro jejího nového trenéra Setiéna, která Real Betis v letech 2017-2019 trénoval. Třetí prohra v řadě by pro něho znamenala určitě velký problém na začátku tohoto jeho angažmá.Tento nový trenér tohoto klubu říká, že klub jde správným směrem, jen se to nedaří realizovat přímo na hřišti. To v překladu znamená, že na trénincích něco po svých hráčích chce, ale těm se to nedaří přenést na hřiště při samotném zápase.

To je sice možná pravda, ale problém Barcelony je v současné době určitě v tom, že se jí zranil, jak je již teď vidět, klíčový útočník Luis Suárez. Ať má na tohoto hráče každý fotbalový fanoušek si o tomto hráči svůj negativní, nebo pozitivní názor, tak je to vynikající útočník světových parametrů. Zatím nikdo další z kádru katalánského klubu tohoto hráče ani v nejmenším nenahradil, a tak Lionel Messi zůstává na všechno sám.

Soupeři se na něho samozřejmě při bránění zaměřili už dříve, ale teď není nic divného, když ho brání někdy i tři hráči, přes které se není lehké dostat. Když totiž obejde prvního, tak jsou tam hned další hráči a když není Luis Suárez, tak mnoho dalších nebezpečných útočníků Barcelona nemá.

Antoine Griezmann chtěl tak dlouho přestoupit z Atletica Madrid do Barcelony, až se mu to nakonec podařilo. No ale jak to tak bývá, tak když si něco chci za každou cenu, tak to potom není ono. V Atleticu Madrid byl totiž prvním hráčem, kolem něhož se všechno točí a přišel do Barcelony, kde už tím prvním hráčem samozřejmě není. Tam je Lionel Messi, do svého zranění Luis Suárez a teprve on Antoine Griezmann, S touto rolí se v žádném případě zatím neztotožnil a na výkony z Aletica Madrid ne a ne v Barceloně navázat. A právě teď by ho Lionel Messi potřeboval ve vrcholné formě při zranění Luise Suaréze jako sůl, protože když ho žádných z útočných hráčů nepodpoří, tak to nebude dobré.

Když  k tomu ještě přidáme kritiku Lionela Messiho na adresu sportovního ředitel Erica Abidala, tak lze konstatovat, že situace v současné Barceloně je velmi napjatá, K jejímu uklidnění a zlepšení by určitě přispěla výhra tohoto klubu večer na hřišti Realu Betis. Případná prohra by naopak tuto situaci ještě více zhoršila a v budoucnu by se nad dalším účinkováním Lionela Messiho v Barceloně vznášely čím dál větší otazníky.