Grigar: Kdybychom Sigmu porazili, dostali bychom se před ní, takže motivace je jasná

Grigar: Kdybychom Sigmu porazili, dostali bychom se před ní, takže motivace je jasná

Plán jedenáctých Teplic pro jarní část je podle brzy sedmatřicetiletého gólmana Tomáše Grigara zcela jasný - v prvoligové tabulce se posunout výš.

"Čekají nás zajímavé zápasy hned na začátku. Když je zvládneme, mohli bychom být relativně v klidu. V opačném případě by asi přišla nervozita. Z deseti kol v základní části hrajeme šestkrát doma. Pokud uhrajeme potřebné body, bude to jen dobře. Chceme se posunout výš," uvedl v interview pro sport.cz ostřílený brankář ze Stínadel.

Jaro startuje pro Skláře, kteří si v generálce na soutěžní boje poradili s druholigovým Žižkovem, v sobotu 15. února proti Sigmě, kterou přivítají v domácím prostředí...

"Potkají se jedenáctý a desátý celek tabulky. Je mezi nimi dvoubodový rozdíl ve prospěch soupeře. Kdybychom Sigmu porazili, dostali bychom se před ní. Takže motivace je jasná," pokračoval sportem.cz citovaný svěřenec kouče Stanislava Hejkala.

Jak se dívá na skutečnost, že už nejsou součástí Fortuna:ligy osobnosti jako Komličenko, Souček, Krmenčík, Mešanovič, Hušbauer, Škoda, Plšek nebo Diop?

"V lize se něco děje, což patří k fotbalu. Když odcházejí kluci do ciziny, tak to znamená, že jsou dobří. Každý chce zkusit zahraničí a jenom jim to přeji," doplnil kolega Kučery, Marečka, Ljevakoviče a spol., jehož slova vyšla na sport.cz.