Co se stane, když Sparta ztratí Kangu? je to jedna z pozic, kde nás nebude tlačit bota, ubezpečuje Rosický

Co se stane, když Sparta ztratí Kangu? je to jedna z pozic, kde nás nebude tlačit bota, ubezpečuje Rosický

Malý velký muž soudobého sparťanského prostředí Guélor Kanga má na Letné platný kontrakt už jen posledních pár měsíců. Na tiskové konferenci slavného "S" se proto řešila i jeho další budoucnost...

Sportovní ředitel historicky nejúspěšnější tuzemské značky Tomáš Rosický v úterý ozřejmil, že s devětadvacetiletým reprezentantem Gabonu průběžně jedná.

"S Kangou se bavíme. Může se stát, že nás opustí nebo že zůstane, obě varianty jsou ve hře," pronesl stránkami sparta.cz citovaný funkcionář čtvrtého celku Fortuna:ligy.

Nemůže se stát, že by bývalý hráč ruského Rostova či srbské Crvene Zvezdy Bělehrad už v metropoli dohrál jarní část na půl plynu s myšlenkami na to, kam odejde jako volný hráč v létě?

"Nebojím se o jeho motivaci pro jaro, hraje si o kontrakt tady nebo někde jinde," pokračoval "Rosa", jehož stanovisko publikoval web sparta.cz.

Ten současně podotkl, že na Kangovu pozici má Sparta celou řadu alternativ. "Kdyby od nás odcházel, tak dlouhodobý plán na jeho pozici je zcela jasný, je to jedna z pozic, kde nás nebude tlačit bota. Vrátil se nám Bořek Dočkal, zůstává Adam Karabec a můj názor je, že tam stejně skončí Adam Hložek. Je to jedna z pozic, které máme i směrem do budoucna dobře vyřešené," zakončil na sparta.cz na konto o deset let mladšího produktivního středopolaře sparťanský představitel.