Zeštíhlování Plzně odnesl Janošek. Sigma i Slovácko však mají smůlu, mladík míří do...

Zeštíhlování Plzně odnesl Janošek. Sigma i Slovácko však mají smůlu, mladík míří do...

Nový šéf plzeňské lavičky Adrian Guľa zastává názor, že ideální model kádru je dvacet hráčů do pole a tři brankáři. A protože je na soupisce áčka Viktorie hráčů o něco více, přichází zeštíhlování...

To podle informací Deníku Sport odnese jednadvacetiletý záložník Dominik Janošek, jenž přitom v průběhu zimní přípravy prodloužil s plzeňským klubem smlouvu.

O perspektivního středopolaře projevilo zájem hned několik prvoligových značek včetně jeho bývalého působiště Slovácka a Sigmy Olomouc. Po žádné z těcho cest se však nevydá...

Janoška totiž čeká podobný scénář, jako před ním zažil Pavel Bucha, jenž už nyní v Doosan aréně své místo má a odebere se na hostování do Mladé Boleslavi, ve které by se měl dočkat dostatku prostoru.

Janošek, jenž odehrál v prvních dvaceti ligových kolech 254 minut čistého času, které nasbíral během deseti vystoupení, je k tomuto datu na devětačtyřiceti prvoligových statech.

Jubilejní padesáté vystoupení si tak nepřipíše na půdě Opavy, kde se Viktoria představí o víkendu, ale možná už v pátečním klání v Českých Budějovicích, kam zajíždí právě Weberova družina z města automobilů.