Nabídky Navrátila potěšily, zaječí úmysly však nemá: Opouštět Slovácko teď by asi ode mě bylo blbé

Nabídky Navrátila potěšily, zaječí úmysly však nemá:  Opouštět Slovácko teď by asi ode mě bylo blbé

Zkušený záložník Jan Navrátil by měl setrvat ve Slovácka i nadále. To vše i přesto, že například Tomáš Zajíc či Jan Juroška za pár měsíců Uherskému Hradišti zamávají a přesunout si plnit fotbalové sny do jiných českých klubů.

Devětadvacetiletý středopolař, jehož konto zdobí vítězství v domácím poháru v sezoně 2011/2012, sice zatím pořád neprodloužil, ale na tureckém soustředění si s ředitelem Slovácka Petrem Pojezným podal ruku na další pokračování...

"Smlouva ještě není podepsaná, ale řekli jsme si k tomu každý své a myslím, že jsme domluvení. Měla by být na dva roky," ozřejmil na serveru idnes.cz hráč, jenž za poslední čtyři sezony odehrál v barvách Slovácka téměř sto ligových zápasů.

Nelákala ho po čase změna dresu? Přeci je už je kolega Trmala, Petržely, Kadlece či Sadílka na stejné adrese nějakou dobu a motivace by mohla uvadat.

"Nějaké nabídky byly, i zajímavé. Člověka to potěší. V jednu chvíli jsem přemýšlel, jestli nezkusit něco jiného. Na druhou stranu mi Slovácko pomohlo, když jsem potřeboval. Teď jej opouštět by asi ode mě bylo blbé. Je vidina, že můžeme udělat úspěch, je na to dobře našlápnuto. Samozřejmě nevíme, jak se sezona bude dál vyvíjet, ale všichni doufáme, že dobře. Kdybychom něco uhráli, člověka by mrzelo, že nebude pokračoval," doplnil na portálu idnes.cz bývalý hráč Slovanu Liberec či Sigmy Olomouc, kde mimochodem stále bydlí a do Hradiště dojíždí.