Tomu se říká oddanost! Zesnulý fanoušek Klokanů věnoval Bohemians miliony...

Tomu se říká oddanost! Zesnulý fanoušek Klokanů věnoval Bohemians miliony...

Vedení Bohemians 1905 se pár chvil před jarním startem Fortuna:ligy, do něhož půjdou z třinácté pozice, pochlubilo informací, že se nečekaně stalo součástí dědického řízení...

Zesnulý příznivec Klokanů Jan Houdek, který prohrál zhruba před rokem boj se zákeřnou nemocí, totiž tradiční vršovické značce věnoval vše, co našetřil či co mu zbylo.

Vee své závěti (mezi dokumenty byla i vstupenka na první zápas po znovuzrození, k němuž došlo ve vyprodaném Ďolíčku 7. srpna 2005) odkázal celku svého srdce více než 7 milionů korun, o což se postarala jak hotovost, tak majetek formou nemovitosti.

"Mrzí mě, i přesto, že jsme toho měli dost společného, že se můj život neprotnul s životem jednoho věrného fanouška," reagoval na webu bohemians.cz ředitel Darek Jakubowicz.

"Chtěl bych ho poznat, poděkovat mu, bohužel osud tomu nechtěl a nedovolil nám to. To nejmenší, co pro něj teď můžeme udělat, je postarat se o jeho poslední cestu a důstojné rozloučení. Je to neuvěřitelný příběh věrnosti, lásky a oddanosti ke klubu, k Bohemce," pokračoval na oficiálních stránkách pražského klubu Jakubowicz.

"Klub Bohemians Praha 1905 vyjadřuje lítost nad ztrátou oddaného fanouška, zároveň však velmi děkuje za tento počin, kterého si nesmírně váží. Pozdravujte tam nahoře Příbu a další Klokany. Čest Vaší památce!," zaznělo na bohemians.cz.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.